سخن آغازین اولین کنفرانس ملی نوگرایی در پژوهش های مدیریت، حسابداری و اقتصاد

سخن آغازین اولین کنفرانس ملی نوگرایی در پژوهش های مدیریت، حسابداری و اقتصاد

امروزه علوم اداری و سازمانی که به حل مسائل سازمان‌های بزرگ یا بروکراتیک به عنوان مهم‌ترین و پیچیده‌ترین پدیده‌های جوامع امروزی می پردازند، نقش بسزایی در پیشبرد و ارتقای جامعه ایفاء می کنند. به عبارت بهتر، اداره یک جامعه در عصر کنونی بدون پشتوانه های علمی معتبر غیر ممکن به نظر می رسد. نظریه پردازی و پژوهش در رشته هایی نظیر اقتصاد، مدیریت و حسابداری میتواند گره گشای بسیاری از مسائل مبتلابه جوامع امروزی باشد. از طرف دیگر به میزان تغییراتی که جامعه با آن مواجه است؛ در این علوم بایستی نوگرایی رخ دهد تا پاسخگوی مسائل نوظهور آن باشد. 

در این راستا موسسه آموزش عالی عطار از سال 1384 در جوار مضجع شریف حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) به فعالیت-های آموزشی، پژوهشی و تربیت دانشجویان در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در زمینه علوم اداری پرداخته ‌است و حاصل این تلاش، دانش آموختگان فرهیخته، اساتید خبره و توانمند و انتشار تعداد زیادی مقالات در مجله های معتبر داخلی و خارجی بوده است؛ و اکنون که به حول و قوه الهی این مسیر پر فراز و نشیب طی شده است، این موسسه در نظر دارد اولین کنفرانس ملی "نوگرایی در پژوهش های مدیریت، اقتصاد و حسابداری" را با هدف تبیین و به اشتراک گذاری دانش در میان صاحب نظران و متخصصان سراسر کشور در این حوزه و ارائه فرصتی برای همفکری و همسویی نظری و عملی ایشان برگزار نماید.

امید است اساتید، پژوهشگران، دانشجویان و مدیران دانشگاه ها و سازمان ها با حضور و حمایت خود از این کنفرانس، هرچه بیشتر در حل مسائل و مشکلات، رشد و ارتقاء کشور عزیزمان مشارکت نمایند.

 

و من الله التوفیق و علیه التکلان

دکتر آرش آرین پور دبیر علمی
نمایه ISC

راهنمای ثبت نام و ارسال مقاله  

فایل های مورد نیاز

دانلود PDF راهنمای نگارش مقاله
   
دانلود Word راهنمای نگارش مقاله
   
فونت های مورد نیاز

پوستر همایش